אפקט המשבר על שרשרת האספקה הגלובלית: איך ממזערים פגיעה פוטנציאלית נוספת?
צמיחה בתנועות הסחר העולמיות בעשרות השנים האחרונות הובילה לרשתות אספקה מורכבות מאוד, הכוללות שרשרת של יצרנים, יצרני משנה, מפיצים, סוכני טיפול לוגיסטי ועוד, האחראים כולם בחלקם למימוש העסקה הסופית. אירועים גלובליים אחרונים, ובראשם התפרצות נגיף ה- COVID-19, הוכיחו עד כמה שרשראות האספקה ​​הגלובליות שלנו רגישות לכל סוג של שיבוש, בין אם זה פוליטי, כלכלי או אנושי.

על מנת להיערך כראוי לשיבוש הבא ולמזער פגיעה פוטנציאלית בתפעול העסק ובמחזור המכירות, על עסקים בכל הגדלים והתחומים לשאול את עצמם מספר שאלות קריטיות על שרשרת האספקה שלהם, להבין היטב את הסיכונים הטמונים ולשקול כיצד להגיב בנחישות ובאופן יחסי במידה ויתגלה שיבוש כלשהו.

לקריאת הפרסום המלא, כולל שאלות שכל חברה צריכה לשאול עצמו וכן צעדים שעליו לנקוט - לחצו כאן

למידע נוסף על ההשפעות העסקיות, הפיננסיות והעתידיות של משבר הקורונה, התקשרו למוקד הטלפוני ולמייל שלנו לשאלות והבהרות >>
03-684-8722

     
מידע משפטי פרטיותאתר KPMG סומך חייקין
© 2020 סומך חייקין, שותפות ישראלית וחברה ברשת של פירמות עצמאיות המסונפות ל - KPMG International Cooperative (“KPMG International”), ישות שווייצרית. פירמות החברות ברשת של פירמות עצמאיות של KPMG מסונפות ל - KPMG International. KPMG International אינה מספקת שירותים ללקוחות. לאף פירמה החברה ברשת אין סמכות לחייב את KPMG International או כל פירמה אחרת החברה ברשת כלפי צדדים שלישיים ול- KPMG International אין סמכות כזו לחייב כל פירמה החברה ברשת.