סטארטאפים שימו לב: כך נוכל לסייע לכם בעולמות הפיתוח >>
בזמן שכל העולם מנהל היום את סיכוני מגפת הקורונה, אנחנו מאמינים שהביצועים של הסטראטאפ שלך לא צריכים להיעצר. אם חסרים לך תותחים עם יכולות פיתוח ספציפיות, אם יש לך צורך בפתרון טכנולוגי לבעיה עסקית אבל לא את היכולת לבצע זאת באופן עצמאי כרגע, אם הסטארטאפ שלך נעזר במיקור חוץ ובגלל המשבר חווה בעיות בדליברי – צוות ה-D&AI של KPMG כאן בשבילך גם עכשיו.

נעים להכיר, אנחנו קבוצת ה-Data & AI. הקמנו לפני 4 שנים מרכז R&D לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים העונים על צרכים עסקיים של לקוחותינו כ-KPMG. הצוות בעל סט יכולות רחב וייחודי (data scientists, UI/UX, AI, ארכיטקטים ועוד) המסייע ואף מבצע באופן מלא פיתוח פתרונות ומוצרים בעולמות המתוחכמים ביותר בהתאם לצרכי R&D של חברות בישראל ובחו״ל.

לפרטים נוספים לחצו כאן


למידע נוסף על ההשפעות העסקיות, הפיננסיות והעתידיות של משבר הקורונה, התקשרו למוקד הטלפוני ולמייל שלנו לשאלות והבהרות >>
03-684-8722

     
מידע משפטי פרטיותאתר KPMG סומך חייקין
© 2020 סומך חייקין, שותפות ישראלית וחברה ברשת של פירמות עצמאיות המסונפות ל - KPMG International Cooperative (“KPMG International”), ישות שווייצרית. פירמות החברות ברשת של פירמות עצמאיות של KPMG מסונפות ל - KPMG International. KPMG International אינה מספקת שירותים ללקוחות. לאף פירמה החברה ברשת אין סמכות לחייב את KPMG International או כל פירמה אחרת החברה ברשת כלפי צדדים שלישיים ול- KPMG International אין סמכות כזו לחייב כל פירמה החברה ברשת.